Bendra informacija

Pagrindinis / Bendra informacija

Kaip mes dirbame su klientu?

.

.

.

Mes neskirstom klientų į didelius ar mažus, svarbius ar nelabai. Nesvarbių klientų mums nėra. Mūsų pagrindinis tikslas – visų, net ir pačių reikliausių, klientų užsakymų bei pageidavimų įgyvendinimas. Šį tikslą pasiekti mums padeda jaunas, motyvuotas ir išties darbštus darbuotojų kolektyvas, ir žinoma, moderni, visas šiuolaikines gamybos technologijas atitinkanti, įranga.

Taigi, kaip mes dirbame su klientu? Pirmiausiai siekiame tapti kliento partneriu ir profesionaliu patarėju. Kvalifikuoti mūsų įmonės darbuotojai  kartu su klientu visada  randa optimaliausią sprendimą, pasirenkant tinkamiausią lenkimo formą ar medžiagas, reikalingas gamybai. Mes pažadame, kad išlenksim bet kokią jūsų svajonę ir idėją!

Jūsų brėžinius paversim realybe!

.

.

.

Mūsų CNC techninė bazė suteikia mums visas galimybes naudoti kliento pateiktus brėžinius tiesiogiai perkeliant juos į CNC. Taigi, mes be vargo galime pagaminti pilnai užbaigtą prototipą pagal kliento sumanytą originalų pavyzdį.

Mūsų įmonės bendras užimamas gamybinių pastatų plotas yra 5700 m2. Šiuo metu mūsų patalpose veikia 6 penkiaašės BACCI programinio valdymo staklės, kurios gali vykdyti  frezavimo, gręžimo, šlifavimo bei presformų frezavimo operacijas.

Į klientų užsakymus reaguojame lanksčiai ir greitai, nes turime 33 aukšto dažnio ir elektrinių presų, kurie dirbdami gali suklijuoti iki 150 m3 produkcijos.

Medžiagas pritaikome pagal individualius kliento poreikius, taip pat pagal gamintoją, spalvas bei struktūrą. Be klijavimo, frezavimo, šlifavimo, surinkimo operacijų, pagal atskirus kliento pageidavimus atliekame ir kitus darbus. Tai apkalimas medžiaga, porolono klijavimas, kraštų parafinavimas, montavimas.


Back to Top
preloader