Kokybė

Pagrindinis / Kokybė

Greitis ir lankstumas be konkurencijos

.

.

.

Šiandieninėje ekonominėje situacijoje, kai išlieka tik patys konkurencingiausi, savo didžiausiu pranašumu laikome greitį bei lankstumą vykdant užsakymus. Turėdami galimybę operatyviai didinti ar mažinti klijavimo, frezavimo operacijų apimtis, galime pasiūlyti kaupti einamiausių kliento gaminių sandėlį ir tokiu būdu garantuoti užsakymo įvykdymą vos per 2-3 dienas. Taigi, mes garantuojame ne tik aukštą gaminių kokybę, bet ir kokybišką bei greitą aptarnavimą.

Bendradarbiavimas su užsienio partneriais

.

.

.

Mes nuolat sekame rinkos tendencijas ir dairomės ne tik į savo konkurentus Lietuvoje, bet ir į užsienyje vykstančius procesus, stengdamiesi pritraukti užsienio klientus. Reaguodami į vis didėjantį Skandinavijos šalių bei Didžiosios Britanijos įmonių suinteresuotumą kaip galima daugiau gamybinių operacijų iškelti iš savo šalies ir pirkti beveik baigtą produktą, drauge su savo partneriais mes galime pasiūlyti ne tik klijuotą, frezuotą, bet ir lakuotą, pilnai aptrauktą medžiaga, su porolonu bei rėmu, gaminį.

Taupome ne tik laiką, bet ir klientų pinigus

.

.

.

Esame sertifikuoti

.

.

.

Galėdami pasiūlyti pilnai baigtą gaminį tikimės, kad klientas galės išvengti tarpininkų, kurie surinkdami komponentus iš atskirų gamintojų ir parduodami galutiniam klientui, pabrangina gaminio savikainą.

Didelį dėmesį įmonė skiria darbuotojams bei klientams – „draugiškos“, saugios aplinkos sukūrimui. Gamybos procese yra naudojamos tik E1 sertifikatą atitinkančios, saugios medžiagos, o nuo 2012 m. esame sertifikuoti.

Back to Top
preloader